תנאי שימוש באתר


80 שניות לקרוא

כתוספת לתנאי שימוש אלו, אנא עיין במדיניות הפרטיות.

כללי:
שלום וברוך הבא לאתר: "מאיר לוין פיתוח תוכנה", שכתובתו "www.melvin.co.il" (להלן "האתר"). האתר מציג פרטים אודותי ואודות השירות שאני מציע: שירותי פיתוח תוכנה. כמו כן, לקוחותי יכולים להוריד מן האתר תוכנות שפותחו על ידי וכן תוכנות אחרות. קרא בבקשה את תנאי השימוש המפורטים מטה, אם אינך מסכים להם, אל תעשה כל שימוש באתר.
בברכה, מאיר לוין (להלן "בעל האתר").
שינוי תנאי השימוש:
בעל האתר מעדכן מעת לעת את תנאי השימוש ללא כל הודעה מוקדמת, לכן בכל כניסה לאתר יש לעיין בתנאי השימוש.
אחריות:
כל שימוש בתכנים המוצגים באתר וכל מסירת מידע הינם באחריות המשתמש בלבד. בעל האתר לא יישא בכל אחריות לחשיפת פרטים שנמסרו לאתר במקרה של חדירה זדונית שלא כדין למחשבי האתר.
זכויות יוצרים:
למעט חומרים ששימושם הותר, כל החומרים המוצגים באתר, לרבות עיצוב האתר וקוד המחשב שממנו הוא בנוי, מוגנים בזכויות יוצרים ושייכים לבעל האתר.
תוכנות להורדה:
בעל האתר מאפשר ללקוחותיו להוריד תוכנות מחשב שפיתח וכן תוכנות אחרות. לפני כל שימוש בתוכנה יש לעיין ברשיון השימוש שמצורף לה.
וירוסים ותוכנות מחשב זדוניות:
למיטב ידיעתו של בעל האתר, קוד המחשב שממנו בנוי האתר ותוכנות המחשב שמוצעות להורדה (להלן יחד "התוכן הדיגיטלי") אינם מכילים וירוסים ו/או תוכנות מחשב זדוניות מכל סוג שהוא. למרות זאת, קיימת אפשרות שצד שלישי יחדיר וירוסים ו/או תוכנות מחשב זדוניות אחרות לתוכן הדיגיטלי. באופן תיאורטי אפשרות כזו תיתכן מאחר והתקשורת עם מחשבי האתר אינה מוצפנת. כל שימוש בתוכן הדיגיטלי הינו באחרויות המשתמש בלבד, בעל האתר לא יישא בכל אחריות בגין כל נזק ו/או הפסד שייגרם למשתמש כתוצאה כממעשה זדוני של צד שלישי. יש לציין שתוכנות אנטי-וירוס מציגות לעיתים התרעות שווא, אם אתה חושש שהתוכן הדיגיטלי מכיל וירוס הפסק מייד את השימוש בו ויידע את בעל האתר.
קישורים לאתר:
יצירת קישורים לאתר מותרת בתנאים הבאים: א) הקישור יפנה אל עמוד באתר ולא אל תוכן קונקרטי שבאתר. ב) האופן בו הקישור מוצג אינו מטעה את הגולשים בכל דרך שהיא. ג) בסמוך לקישור יופיע קרדיט הולם ל"מאיר לוין פיתוח תוכנה".
קישורים לאתרים אחרים:
האתר מכיל קישורים לאתרים אחרים. יתכן שקישורים אלו לא יהיו תקינים או לא יובילו לאתר אליו התכוונו להפנות. בעל האתר אינו נוטל אחריות על תקלות מסוג זה.
שליחת דואר פרסומי לבעל האתר:
בעל האתר מפרסם את הדוא"ל ומספר הטלפון שלו, וכן מאפשר ליצור עימו קשר באמצעות טופס אלקטרוני. אין להשתמש באמצעים אלו לצורך שליחת דואר פרסומי מכל סוג שהוא.