תנאי שימוש באתר


80 שניות לקרוא

כתוספת לתנאי שימוש אלו, אנא עיין במדיניות הפרטיות.

כללי:
שלום וברוך הבא לאתר: "יישומי רשת בהוראת המתמטיקה", שכתובתו "www.melvin.co.il/math" (להלן "האתר"). האתר מכיל יישומי רשת (Web applications) בנושא הוראת מתמטיקה. קרא בבקשה את תנאי השימוש המפורטים מטה, אם אינך מסכים להם, אל תעשה כל שימוש באתר.
בברכה, מאיר לוין (להלן "בעל האתר").

המונח "משתמש" להלן משמעו כל אדם אשר מתקשר עם האתר ועושה שימוש בתכניו, בין במישרין ובין בעקיפין, לרבות שימוש באמצעים אלקטרוניים להעברת שיחות וידאו.
שינוי תנאי השימוש:
בעל האתר מעדכן מעת לעת את תנאי השימוש ללא כל הודעה מוקדמת, לכן בכל כניסה לאתר יש לעיין בתנאי השימוש.
אחריות:
האתר מוצע לציבור "כמות שהוא" ("As Is"). בעל האתר לא יישא באחריות להתאמת האתר לצורכי המשתמש, וכן לאי יכולת להשתמש בשירותים באמצעות האתר.
זכויות יוצרים:
למעט חומרים ששימושם הותר, כל החומרים המוצגים באתר, לרבות עיצוב האתר וקוד המחשב שממנו הוא בנוי, מוגנים בזכויות יוצרים ושייכים לבעל האתר.
יישומי הרשת:
חלק מיישומי הרשת פותחו תוך שימוש בלומדת גאוגברה (GeoGebra), ולכן השימוש בהם נעשה בכפוף לרשיון השימוש שמפורט באתר הלומדה: www.geogebra.org.
בעל האתר לא יישא באחריות להפרות של רשיון השימוש בלומדה מצד משתמש האתר.
תוכן פדגוגי:
התוכן הפדגוגי המוצג באתר אינו מתיימר להיות תואם לתוכנית לימודים כלשהי של משרד החינוך. יישומי הרשת הינם פרי דמיונו ועמלו של בעל האתר והוא אינו קשור בכל צורה שהיא למשרד החינוך. למרות שבעל האתר מחזיק בתעודת הוראה במתמטיקה (הוראת מתמטיקה: על יסודי - אוני' ת"א), ייתכן ויהיו טעויות בתוכן הפדגוגי, אם נפלה טעות כזו, יידע בקשה את בעל האתר.
הגבלות על השימוש באתר ובתכניו:
אין לגבות תשלום בעבור שימוש בתכני האתר. לרבות: א) מסירת כתובת האתר כנגד תשלום. ב) מסירת כתובת האתר והצגתו כ"בונוס" בחבילה מסחרית כל שהיא. ג) הטעיית המשתמש בכל דרך אחרת.
אין ליצור שום העתק ו/או מאגר מידע בשום דרך מהתוכן המוצג באתר.
קישורים לאתר:
יצירת קישורים לאתר מותרת בתנאים הבאים: א) הקישור יפנה אל העמוד הראשי באתר ולא אל תוכן קונקרטי שבאתר. ב) האופן בו הקישור מוצג אינו מטעה את הגולשים בכל דרך שהיא. ג) בסמוך לקישור יופיע קרדיט הולם ל"מאיר לוין".
קישורים לאתרים אחרים:
האתר מכיל קישורים לאתרים אחרים. יתכן שקישורים אלו לא יהיו תקינים או לא יובילו לאתר אליו התכוונו להפנות. בעל האתר אינו נוטל אחריות על תקלות מסוג זה.
פניות לבעל האתר:
בכל שאלה אודות פעילות האתר ניתן לפנות ישירות אל בעל האתר במייל: meir.levin ג'מייל דוט קום